csifu1 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 2157

Szia Wog33! Olvastam a hozzászólásaidat.Már most előre jelezném a köszönéssel kapcsolatban, hogy én úgy gondolom soha nem volna szabad az embernek el felejteni honnan indúlt el. Lehet, tudnál esetleg tanácsot v. ötletet adni segíteni...

Fiatal pár vagyunk és ki szeretnénk menni melózni egy másik fiatal párral.

Mindanyian hellyel közel beszélünk angolul. Az, hogy  dolgozni kell szerintem nem is kérdés hisz odakint ahhoz, hogy elfogadjanak bennünket lekell tenni az asztalra valamit és nem elsőbb sorban az után ácsíngózni mikor lessz fizu emelés... itthon 6 napot dolgozunk 11 órában mindannyian kb:110.000ft/hó.Nem jelent gondot ha melózni kell!:) Viszont ami nehezítené a lakás keresési gondunkat, hogy nekünk van 2 aranyos kutyusaink és őket nem szeretnénk itt hagyni nem is volna hol.E miatt kertes házat szeretnénk bérelni amit már hallottunk, hogy nem olcsó de 2 fele menne úgy is minden.Szóval ha némi tanácsot segítséget tudnál adni mi nem felejtenénk el meg köszönni!!!Hol merre találhatnánk így lakást? Tudom nem egyszerű de gondoltam egy kérdést meg ér.Nincs még semmi konkrét meló csak eggyáltalán hol vagy merre???Köszi a segítségeteket előre is!