joy Creative Commons License 2010.11.19 0 0 71

"Azért keresték fel a földön  kívüliek létezését hirdető amerikai írót, és kutatót, hogy mindent derítsen ki a koponyáról, amely 1930 óta van a családjuk birtokában. Egy nyaraláson találtak rá a mexikói Chihuaha városától 160 kilométerre egy bányában."

 

Dänikenizmus.

Célzott vizsgálat elméletet alátámasztó eredmények közlésével.

Tudod menyi vizsgálat bizonyította az elmúlt évtizedekben a zsír-vaj-margari-étolaj ártalma/egészséges voltát?

Mindet valamelyik érdekelt fél -busásan fizette, és célzott eredményt vát, amit megfelelő kommenttel terített a nyájas olvasó elé úgy, hogy a vizsgáló nevét adta akkor is, ha nem volt szöges ellentétben az ő mérési eredményeivel. Botrány csak akkor keletkezett, ha ténylegesen mehamisították az értékeket.

A média, privát szféra meg úgy szelektál, tálal, ahogy neki tetszik, érdekei megkívánják.

Ennyit a hitelességről.

 

Az, hogy fura a koponya forma, egyáltalán nem szokatlan.

Nem viccből írtam a jól ismert betegség magyar nevét:

http://www.webbeteg.hu/cikkek/demencia/5959/vizfejuseg---hydrocephalus

Elggé pontosan leírja a formát, és a csillaggyerek-koponya kialakulásának módozatát.

 

Valós betegséggel, testi-szellemi rendellenességgel sosem tréfálkozok!

 

Még a mai genetikai vizsgálati mófszerekkel is csontból bizonytalan a vizsgálat eredménye, amely az idő előrehaladtával tovább romlik.

 

Szted ki tudnák mutatni egy testvérházasság eredményét, ahol csaknem teljesen megegyezik a génkészlet, és ráadásul soxorosára növeli a genetikai hibák létrejöttének esélyét?

 

Nem vagyok genetikus.

Nekem elég lenne, ha valaki kijelenti, megtalálta a kopny

ában a földönkívüliek genomját, tudományos dolgozatban közzé tenné, és az akadémiák elfogadnák. Természetesen ehhez az kellene, hogy találjanak földönkívülit, akinek megvizsgálhatnák, megismerhetnék genomját.

Tudósok, és nem ufokutatók!

A hutterítő ufonautizmusok nem bizonyítanak semmit, csupán az emberi fantázia végtelenségét, és a hiszékenység határtalanságát.

 

És még 1.

Amíg nincs válasz a Hogyan? Miért?-ekre, addig csupán fantazmagória az egész ufonautizmus!

Ne akard megkerülni azt a kérdést, logikusan gondolkodó, szuperfejlett civilizáció miért követne el ilyen idióta cselekedeteket, amilyenekkel fölruházzák őket a "hívők"?

Előzmény: munyamunya (70)