Haani Creative Commons License 2010.11.15 0 0 5540

Hát én sem tudok mást mondani, csak azt hogy nehéz, és nem csak a kezdet, hanem egy pár év. De én még mindig azt mondom, hogy még így is több a lehetőség mint otthon, vagyis ha a jövőt nézem inkább küzdök itt a valamiért, mint otthon a semmiért.

Én 1 év 8 hónapja vagyok itt, és csak azt mondhatom mint Te, gyakszihely van, de meló nincs. Az előnye egy svédnek velünk szemben csupáncsak annyi, hogy: perfekt svéd:D, beszél angolul, vagy más nyelven, van helyismerete mármint a svéd normák terén, van ismeretsége, van referenciája, ami itt elengedhetetlen!!!.....kb ennyi. Legalábbis nekem mindig ez jut eszembe mikor megpályázok egy állást, de mégis mindig azt gondolom majd MOST sikerül!:D Hát Hanca nekem is praktik jutott:D most gyűröm a másodikat, az előző 3,5 hónap volt, és munkát ígértek, de nem lett belőle semmi. Most újra próbálkozom, és tudom hogy sikerül!!!!:) Ha mégsem, kezdem előről az egészet. Te se add fel ám! Azt hiszem az egyetlen fegyver a svédekkel "szemben" a kitartás, és a munkabírás!!! Persze köztük is van sok szorgalmas ember, de van aki nem az :D:D Szóval kitartás mindenkinek:)

Előzmény: hanca (5539)