ghepard Creative Commons License 2010.11.15 0 0 725

Hát a legutóbbi esetnél még emlékszsem jól (hiszen az idén volt), hogy nem igen erősen hallottam amolyan morajlásfélét. Hiszen csak a melóban 3 percet volt a füleimen a fülhallgató. De mikor tudatosult bennem, hogy megint zúg, akkor még jó pár napig hallgattam egy számot. Aztán abbahagytam a zenehallgatást és 1-2 hét alatt már nem hallottam semmi morajt, figyelhettem, ahogy akartam, semmi moraj.

 

A 6 évvel ezelőtti az drasztikusabb volt. Mindenféle sípolás, voltak olyan érzéseim, hogy szöcskecsiripelést hallok, vagy néha, mintha egy soktagú női kórus énekelgetne egy távoli pincében - meg ilyesmik. Nap közben nem volt olyan borzasztó, de éjjel egész katasztrófa. Sokszor felriasztott, mint a csörgőóra szokta. Már vagy 5 éve azt se használok, fel tudok kelni nélküle is égész pontosan, mindenféle külső segétség nélkül. Emlékszem, azt a 6 évvel előttit úgy kezdtem kiküszöbölni, hogy elhatároztam, nem fogok aludni az ágyban és fogom várni, hogy kezdjen zúgni, de úgy nem is kezdte el. Aztán 4 nap múlva, mikor már elegem volt a nemalvásból - elaludtam, mint az agyonverett - és bizony az a zúgó búgó kalapács felriasztott, mint a riadó.......... Akkor kezdtem gondolkodni, hogy miért is.........

 

Volt még úgy 25-27 évvel ezelőtt is, azt meg a hallóka viselésétől kaptam ajándékba. Kb 5 évig hordtam, sok problémát okozott, mikor tudatosult bennem, hogy az okozza a kellemetlenségeket - le is tettem egyik napról a másikra. A fülzúgások és a többi kellemetlenség is elmúlt........ Abban az összefoglalóban van egy kicsit részletesebben.....

Előzmény: cagicagi (724)