tirtikka Creative Commons License 2010.11.12 0 0 138

Az tény, hogy nem akkora ász, mint amilyennek mutatja magát, mármint a táplálkozási szinten is ez van, az hogy emberileg milyen, legyen egy más kérdés... A rajongói úgyis azt látják benne, hogy lám egy csúnya kövér kisfiúból sikeres, kidolgozott testű milliárdos celeb lett, ami nekik bőven elég motiváció ahhoz, hogy kövessék őt... Aki meg nem szorul rá, az nyilván könnyebben elvonatkoztat attól, hogy példaképként tekintsen egy autodidakta táplálkozástudósra (vagy tanulta valahol a szakmáját, bocsánat, ha rosszul tudom, akkor megkövetem, de legjobb tudomásom szerint ő végzettségét tekintve rendőr).

Mondjuk én eleve szkeptikus vagyok a mindenféle spéci diétákkal kapcsolatban, amivel egyetértek az max a mozgás fontossága, a kajának meg a tisztasága és a mennyisége az, ami számít, és ezt egyszerűen és olcsón is meg lehet oldani, csak mindig vannak emberek, akiknek a kényelmesebb megoldás fekszik, vagy nem akarnak lemonani egyszerűen a megszokott ételeikről... Őket könnyű bepalizni a csodadiétákkal, amiben ráadásul ehetnek is mindenfélét.

Előzmény: gombóc63 (137)