ghepard Creative Commons License 2010.11.11 0 0 723

Lehet én vagyok iszonyú korlátolt, de nem tudom, mit lehetne vele kezdeni külső segítség nélkül.

Lehet van sokféle út. Jómagam is felvázoltam egyet abban az összefoglalóban.......

 

Jártam vele egyszer pl lélekgyógyásznál. Elmondta a fickó - szerencsére ingyen - hogy én ezt karmikus feladatként kaptam a felmenőimtől , mivel nálunk a családban a fülbetegség igazi divat.

 

Hát így előadva nekem ez nagyon magas. Nagyon messze van tőlem, hogy erre valamit mondjak......

 

Úgy radírozhatom ki a család képzeletbeli számlájáról, ha elkezdek gondolkodni azon, mit nem akarok meghallani, magyarul legyek nyitottabb, és akkor majd elmúlik.

 

Ez csak passzív dolog, de én pont nem ezekekn gondolkodnék, hanem azon, hogy mit csinálhatnék ellene fizikusan is, nemcsak gondolatilag. Ez már kézzel fogható cslekedetekre parancsolhat, ugyanis azon is mindenképpen először gondolkodni kell és aztán vagy csinálom vagy nem.......

 

Ha nem, akkor a gyerekem is megörökli, jaj szegény, előre is:)

 

:)))))

 

 

Gondoltam egy életem egy halálom, megpróbálkozom vele, de igazából azt értem el ezzel, hogy napokig máson se járt az agyam, mint a fülzúgáson.

 

Fent már írtam, nem jó, nem azon kell gondolkodni, az csak tetézi a bajt.......

 

 

A lélekorvosok szerint ugyanis a fülzúgás nem más miatt van kérem, mint, hogy bezárkózunk a problémák elől.

Hát mondjuk egy részből igaza is van azt hiszem. Sok ember valóban elzárkozik előlük - mással akarja megoldatni. Elmegy orvoshoz, bevesz gyógyszert, megiszik ezt azt, megeszik ezt azt stb. A problémák megoldását valóban belülről kell elindítani, irányítani és nem utolsó sorban véghez is vinni........

 Kb másfél éve én is napi szinten használok fülhallgatót, munkához kell. Gyanakszom is rá...

 

Na ez már egy szép gondolat. Na most a véghezvitele ugye óriási akadályokba ütközik, pedig fizikálisan pofonegyszerű. Nem kell feltenni, még ezt a melót is megtakarítod magadnak. Hogy ezzel neked mi mindennel lenne gondod, azt csak Te tudod. Ha nem teszed le mondjuk 3 hónap erejéig megállás nélkül (de lehet az is kevés idő), sose tudod meg, hogy hatott e valahogy a dologra nálad. Nálam ez hatott. Hogy nálad hat e, azt csak Te tudhatod meg, senki más. Aztán vagy észre veszed a hatást vagy nem.......

 

Előzmény: cagicagi (722)