Semmisem Creative Commons License 2010.11.10 0 0 317

Azért kérdeztem mert ez a te topicod. én szivesen megosztom, hátha ötletek, javítások kelelnek. Meg ha mások is keresnek gyógyírt erre arra. No meg így látod h a te munkád is gyümölcsözhet szépen.

 

itt a levél egészben:

 

"Szia,Először is kimetszek 2 dolgot a bácsival való irásaimból:1)"A másik eset is pont úgy kezdődött. 35 éve még az orvostudomány se tartott ott, mint mondjuk manapság. Az orvosok semmit se tehettek, de a fickó nem adta könnyen. A kezével tudott mozogni, tornázni. Azt nyomta gőzerővel. A padlón húzta magát körbe a két kezével. Mindenhogyan, ahogy tudta. Fel a fejjel, aztán lefelé a fejjel (tehát egyszer a fenék lefelé néz, máskor felfelé). Tolókocsival kilométereket nyomott le (ezt sose láttam a szomszédomnál). És nagyon akarta, hogy a lábai ne csak hogy vánszorogjanak utána, de nem volt változás sokáig. Mikor pihent, akkor is az járt az eszében, hogy legalább a lábán lévő hüvelykujját meg tudná mozdítani. Azt olvastam (és ez nagyon megmaradt), hogy 8 hónap telt el, mikor észrevette, mintha megmozdult volna a parancsra. Aztán még nagyobb akarással próbálgatott és néha néha kezdte érezni, hogy bizony a mozdulat a parancsra történik és nem azért, hogy megüti a lábát, vagy a kézével tornázik (meg amivel tud). Lassan lassan sikerült a többi ujjal is, a másik lábbal. Később már a boka is ment, sőt egy idő után a térd is megmozdult. Fáradhatatlan volt, gondolom a lelki erő, amit ezzel kapott kimeríthetetlen volt. Azt hiszem, több, mint egy év telt el és elengedte a támasztóbotokat és megtette az első lépést a saját lábain. Mesébe illően, 2 évre rá odáig jutott, hogy  egy szerkezet egyik végét tartva a vállán és a derkán - egy személygépkocsi felmehetett az álványon a másik végéről........."2)"Hát nem semmi a dolog. Kegyetlen durva. De lehet nem reménytelen. Hisz bizonyos részeket tud mozgatni (az egyik felét a testnek), hangokat is tud kiadni, mint olvasom. 5%-ból jött vissza, nem semmi. Hány éves a fickó? Mit mondjak, nagyon megrázó, engem meg is rázott, gondolom Őt is nagyon. Sokkal nagyobban. A remény hal meg utoljára. Az élet maga a rezgés, míg él az ember rezeg ezerrel, ha nem is tud róla. A táplálék, a légzés, a hangok, a más rezgések, bennünk lévő sok sok élőlény is rezeg (vagy 2000 fajta és hogy kb 300 millió darab, Te szent ég) - ezek mind tartják benne az életet, és az élniakarást. Ha lesz és van kedve, ezekre a rezgésekre, mozgásokra rá tehet mindig még egy jó nagy lapáttal, bármikor, bármennyit - minden nap....... Ez sajnos nem rajtunk múlik, hanem rajta, de lehet bele lelket önteni, hogy csináljon valamit és ne mások csináljanak rajta valamit. A kettő között óriási a különbség. Ha dolgozik magán és aztán észrevesz valami változást az lesz az a pont, ami megsokszorozhassa az lelkierejét az életenergiáját és tovább fog lépni. A saját tapasztalat, a saját maga által szerzett tapasztalat szárnyakat ad. Ezt az a kicsi patkány is bebizonyította, melynek szomorú kisérleti történetét azt hiszem már ebbe a topikba is betettem......... Majd még dumcsizunk a fickóról"Amikre magam gondoltam és kérdeztem az öreget is az a következők:1)Rengeteg dúdolási ksíérlet, ahol a koponya egésze berezeg, ezek amint mondtam ííí,,ééé de leehtnek a többi hangok is, DE!!!!! Rögök és egyéb lehetséges dolgok miatt, nagyon finoman, Jó volna ha a tesód elkezdene kísérletezni, ha jól érzem nek most csak az a dolga h rendbe jöjjön. Menjen bele ebbe olyan mélyen ahogy csak tud. lássa, hogy melyik rezgés hol hat. Ami ebben az esetben nagyon fontos, hogy kezdetben ne hazsnáljon nagy hangerőt!!!!! és ne csinálja sokáig!!!! A fej nagyon érzékeny. Kezdje ő is a fogaival, vizsgálgassa hol és hogyan hat. - Amit tt el akarunk érni (azaz ahogy a bácsi is irja, nek kell akarni), az az, hogy az esetleg elalt, vagy kevésbé ellátott részek berezegjenek=feléledjen2) Elképzelésem, hogy ahol az ütés érte, de általában a nyak környékén is kellene rezegtetni. Először arra gondoltam, hogy ujjal koogtatni, de lehet h finomabban kell kezdeni. Pl.: gumicsövet tudna a szájától hátra vezetni és abba rezegtetni és próbálgatni, érezni. Majd későbben a tapasztalatok alapján beszéljünk a többiről... 3) a gerinc mentét kellene segiteni. ezt már külső segitőnek talán. De csak amit nem ér el ő maga rendesen. Elképzleésem szerint pl egy ujjal esetleg a csontos részével kopogtatni finoman, gyorsan a csigolyákat.Ugyan ez használható minden csiontjára! pl fogja és a jó kezévelelkezdi kopogtatni a nehezebb oldal kulcs, és szegy csontját, majd a könyökénél és az lakart és a kéztőcsontokat, majd ujjakat. ezeket után meg fogja a gumicsövét és finomabb, hang rezgéseket küld ugyna ide. Ugyan ez a lábbal is.4)Eme javaslatom felhasználja a keleti orvoslást is. Be lehetne szerezni egy univerzális használatú tibeti hangtálat, magam részéről az afrosound nevű helyen vettem a sajátomat. Jó volna ha levinnétek és ő választaná ki. Ötletem még, h akár egy kézi dobbal is lepjétel meg, ,de cska amit ő akar. Namost: a gyengébb kezében tartva a tálat ( ha másként nem megy asztalra a kezét és tenyerébe a tálat, a másikkkal pedig rezgesse, és figyelje!Az eddigekben mindenre 1 kivétellel érvényes, h ő csinálja magának! senki ne csinálja neki. a hátgerincét kopogtatni lehet másnak, mert azt nem éri el. Olyan kérdésekkel nem kell bajldni h ezek segitenek e vajon. Mert kérdés sem fér hozzá, h igen. Amit tudni kell, h árthat is magának, de ha figyel az nem olyan értalom, amit ne lehetne helyre hozni.Ha ezeket csinálja, és én azt hiszem h fogja egész nap, akkor ár hét múlva egyszerűen vibrálni fog az egész teste. A jobb részek is vibrálni fognak és már ez rezegtetni fogja azt a részt, ami "süketebb". A részecske gyorsítás is rezegtetés! Ha melegitesz vmit az is rezegtetés. És a legvégén maradt, ha gondolsz valmait az is reezgtetés! Ahogy a bácsi irta a másik ember példáját. elég non-stop gondolni h ezt és ezt hogyan csinálom meg, és egyszer csak megmozdul. itt pár link, amit hallgathat és dudolhat: ez utóbbi a zöld tara mantra, gyógyító. nem kell amúgy ezekbe belemenni nagyon. szerintem annyi, h dúdolja őket, de ne csak a maga gyógyulására, hanem mindnekiére a világon.ez utóbbit dudolhatja is csukott szájjal, nagyon magas frekin. Ez amit eddig leirtam, nagyon jó kezdésnek, ha csak kopogtatással, gumicsővel végigmegy a testen az jó sok óra munka. Még az jutott eszembe, hogy lehetne venni neki növényt: pl.: fát ültetni, és minden nap gondoskodjon róla valahogy. Ha nincs jó idő legyen az egy bonszai, vagy citromfa bentre. de tegyen meg midnent dudoljon énekeljen neki. Beszéljen hozzá, halggassa ,DDD na minden jót "

 

haha, kérlek az öreget jóféleképp értsd, én bölcset szoktam alatta értnei, úgy használom. A bácsit is. Másképp azt mondanám ismerős.

Előzmény: ghepard (316)