Nero the real Creative Commons License 2010.11.01 0 0 200
Na itt a beszamolo: vegul is a NIVO-nal vettem ajtot, miutan a Forester.hu ceg visszamondta a megrendelesemet.
Az ajto 240e Ft volt beszerelessel egyutt, ebbe bele tartozott egy felso bukoablak is raccsal.

A ceg a megbeszelt hataridot tartva szallitotta az ajtot, bar rajuk kellett hatni (ez alatt kisse emelt hangot ertek)
Az ajto eleg masszivnak tunik, 3 zar van benne, 5 ponton zarodik es a keret ugy be lett rakva, hogy azt minimum kezigranattal lehet kirobbantani.
Az ajto bal oldalan a kilincssel atellenes oldalon van egy kb 20cm szeles ablaksav ami az ajto aljatol a tetejeig huzodik. Az alapveto szempont volt, hogy sok fenyt eresszen be.
<a href="http://www.biztonsagiajto.hu/inc/kepnezegeto.php?tartalom_id=4&kep_id=137" target="_blank">kep</a>

Osszessegeben nagyon meg vagyok elegedve vele, csak ket apro eszrevetel akadt az is a design-al.
A felso ablaknal a racsot ugy terveztek, hogy valamennyire kovesse az ajtoban levo ablak vonalat. Igen am de a felso ablakban a vertikalisan futo ablakresz szelesebb mint az ajtoban levo, ezaltal nem mutat annyira jol. Ezt talan jobban is meg lehetett volna csinalni.
A masik eszrevetel, hogy a racs valamilyen laposvasbol keszult a felso ablakra es szerintem eleg konnyu leszedni, bar azert az is eltarthat par percig es mivel egy pesti gangos lakasrol van szo, ahol a szomszedok figyelnek igy nem hiszem hogy ezt barki is megkockaztatna.

Nalam a NIVO 10-bol 7-es osztalyzatot kap,

Ajto beepitve
Előzmény: Nero the real (179)