chelszy Creative Commons License 2010.11.01 0 0 49626

baba37, én nem is tudtam, hogy ti még folytatjátok?! Valahogy azt hittem végleg feladtad, de ezek szerint nem. Hajrá!

 

Figyu a womens care cream-et tapasztalatból ajánlod? Neked változtatott valamit?

 

 Csak azért kérdezem, mert én 2 hónapig kentem, és utána mentem a 2. lombikra, és nekem nagyon rossz eredményem lett (legalábbis az első sikeres lombikomhoz képest), gyakorlatilag 4 petesejt volt, de az is alig-alig. (Kétszer volt punkcióm egyszer de.10 h-kor, akkor 5 tüszőből nulla petesejt, aztán mondta a doki, hogy 13 h-kor újra próbálkozzunk, hátha még nem repedt meg a tüszőm és délutánra csoda történik. Na ilyet sem hallottam még, de bíztam az orvosban. Végül valóban lett 4 petesejtem a 13h-i műtétből, de a megtermékenyíteni csak kettőt sikerült, aztán nem tapadt meg egy sem. :(

A műtétet azért végezhették 2x, mert bevállaltam, hogy csak érzéstelenítsenek (ne altassanak), de az érzésteleítő hatása a 2. műtétre igencsak kiment belőlem, hát nem volt egy leányálom, de mindegy már túl vagyok rajta.

Előzmény: baba37 (49625)