Törölt nick Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2636
Ma talalkoztam egy.. na, ki talalja ki? Ugyfellel, igen!

Az ugyfel nemregiben talalkozott egy.. na, ki talalja ki? OVB-sel, igen!

Az ugyfel lakast szeretne egy ev mulva, es kotottek neki egy.. na, ki talalja ki? Befekteteshez kotott eletbiztositast, igen!

Az ugyfel fel evvel ezelott kototte meg, es atvette a.. na, ki talalja ki? ( Figyelem! Most trukk jon! ) Nem, nem a kotvenyet! Az ajanlatat!

Fel ev utan. Kotveeeny?! A kutya sem mondta neki, hogy olyan is lesz.

Az OVB-s tanacsado azert ezt ajanlotta, mert neki is olyan van! Nagyon jo dolog, mert befektetik a penzet, es meg adokedvezmeny is jar ra!

( Kinek van mar elege a sok felkialtojelbol rajtam kivul? )

Vajon mi motival egy OVB-s vezetot abban, hogy azt mondja a munkatarsanak, figyi, igaz, neked OVB69-ed van, de ennek az embernek kossel mar inkabb egy Zeuszt, mert lakascelja van? Csak nem a jutalek?

Aki tud epkezlab magyarazatot adni ezen kivul, vendegem egy.. gyakorlatilag barmire.

Javasoltam, hogy a kovetkezo alkalommal hozza magaval a tanacsadojat, a tanacsadoja vezetojet, sot, a vezetoje vezetojet is. Szivesen beszelgetnek olyannal, aki azert nem tudott honapokig ugyletet leadni, mert nem volt meg a pszaf altal kovetelt vegzettsege. Persze addig is dolgozott, csak nem a sajat neven adta le..

.. biztos, hogy jol van igy ez az egesz sztori?