lakoss Creative Commons License 2010.10.25 0 0 1057

Azért látom, már a testületi munkáról is beszélgethetünk... :-)

De azért Pesti kolléga ( vagy kolléganő :-) ) írására hadd reagáljak.

 

"Kocsist választottuk polgármesternek" -megjegyzem én nem Fletóra szavaztam- a testületi tagokat is mi választottuk, ez miért háborít fel benneteket?

 

Na: azt azonnal érezni lehetett, hogy nem tetszik a polgármester, de mondd csak el nyugodtan még párszor... Az, hogy "mi" választottuk pontosan ugyanúgy értendő, ahogyan annak idején a szoci kormányt is "mi" választottuk... senkitől sem kérdezték meg, hogy ő személy szerint igen vagy nem. Tudhatnád, hogy itt a többesszám magát a közösséget jelöli...

Elsősorban nem bástya kiülönvéleménye az ami szót érdemel... hanem a modora ( pontosabban modortalan bunkó viselkedése ) mindössze ennyi.

Vélemények legyenek is, minél több annál jobb...

nem úgy, ahogy a Géza idejében...ugyebár

 

Láttam a testületi tagok többségén a bizonytalanságot,

 

nana :-)  akkor bástya miért nem szólalt fel pont úgy mint a kávézó témájában...?

Hogyugye nincs elegendő információ birtokában...

Nekem úgy tűnik, itt a lemutyizott tervet szerette volna keresztül vinni, amiben megállapodtak ( csak nem Te is benne voltál ?), ezt elvárták tőle...de közbe jött egy olyan zavaró tényező, mint egy képviselő aki ért is ahhoz amiről beszél :-)

Ehhez bizony nem szokott hozzá :-)   szarügy

Míg a kávézónál ugye csak ürügy volt az információ hiány, hogy nehogy napirendre lehessen tűzni.

Ennyi az egész.

 

Azmeg egyenesen hülyeség, hogy kifogásolod a képviselők bérezését. -má ne haragudj.

Szerintem nem ez a pénzkidobás. Szerintem az a pénzkidobás, ha konferencia központot akarunk építeni. Hiába jöttök azzal a marhasággal, hogy a pályázati pénzt megkapjuk. De kell önrész, ami nincs (hála az eddigi kontár gazdálkodásnak ) . Azt majd működtetni és fenntartani kell.

Tudod mennyi kiadás az? Honnan fogjuk megtölteni fizető konferenciázókkal??

Sopronban üresen kong a Liszt. Koncertek meg játszóházak vannak benne. Ezek meg aztán nem hoznak még annyit sem, hogy a melegvizet kifizessék.

Fertődön mit gondolsz mitől lenne másképp?? Na ez pénzkidobás.

Meg pénzkidobás volt amikor bukta az előző testület a "hozzáértőknek" köszönhetően az árfolyamot...Hány millió is volt az?  Na az pénzkidobás és nem a képviselők fizetése.

Az eddigi lemondás a díjazásról egy álszent maszlag volt.

Végre belátják, hogy ez nem járható.

Egyébként pedig megszavazta a testület, nem kényszerből kapják a képviselők.

 

Az érdemi dolgok mikor fognak megtörténni?

 

Amikor már a Kóródi is felfogja és megérti mi a téma amiről szavazni fog. :-)