ivimano Creative Commons License 2010.10.25 0 0 68
Üdv!

Azt hittem már kihalt a topik:)
Konkrétan a velvia 50 és velvia 100f közötti különbségre lennék kíváncsi.

Müller meg az országban sok helyen van, Kecskeméten pont nincs.Talán Dunaújvárosban érdemes megnézned, vagy a honlapjukon(http://www.mueller.co.hu) keresni egy közelebbi helyet.Mikor láttam hogy mennyiért adják, mindjárt megpróbáltam hozatni vagy 20 tekercset, de arra hivatkoztak, hogy a fotós cég intézi ezt, akivel szerződésben vannak, így nem tudok rendelni,menjek fotósboltba.Namost Kaposváron nem sok ilyen van.Diát ott egyáltalán nem tartanak.Na ekkor úgy döntöttem, majd mindig megveszem ami éppen van, aztán szépen feltöltik a készletet.Így ötösével megvettem őket, már van 25 tekercs.Egyébként a CEWE intézi a Müller fotórészlegét.
Az előhívás meg 565ft.Igaz, németországba küldik ki, 3 hetet kell várni rá, de szépen előhívták eddig.Sensia 100 meg 200 van náluk, másfajta dia nincs.

Más:
Az ablakos antinewton diakeret csak nálam használhatatlan vagy tényleg ilyen bóvli?
Beteszem a vetítőbe, pár másodperc után rettenetesen foltos lesz, ami 2-3 perc után eltűnik, de marad az emulzión valami folt.Ez csak a nyersanyag mosása után tűnik el.
Járt már így valaki?