Angela. Creative Commons License 2010.10.19 0 0 211
Nekem az sem mindegy, hol alszik a gyerek. Az egésznapos iskola, és a mostani- semmivel sem jobb- kötelező napközi után KETTŐ egész órát töltök a gyerekeimmel lefekvésig.
A nevelés a család feladata??? Hogy, könyörgöm? A fiaimat a kortársaik nevelik, és egy pedagógus, aki jó esetben normális, és mondjuk lelkiismeretesen teszi a dolgát. Én látom este, gyorsan megetetem, és dugom az ágyba. Nagyon dühös vagyok az egész iskolásdi, "én majd mindent megmondok anyuka" hozzáállásra.
Előzmény: H_G (210)