Angela. Creative Commons License 2010.10.19 0 0 209
Írok neked :-) Tanulok, mint az őrült, mert a nev. tanácsadóba még hátszéllel is csak a téli szünetben jutunk be. Minden, amit írtál, az lehetséges, jómagam a mozgásterápiában vagyok benne, de minden segítséget elfogadok, mert a gyakorlatom még hiányzik, csak a motiváció, és a tanulás van meg.
Itt vagyok amúgy: http://figyelemzavar.blogspot.com/
Tanulok, és próbálom segíteni a gyereket, meg keresgélni a lehetőségeket. Az a legjobb, hogy bár egy örökkévalóságnak tűnik, de néhány hetes ez az egész ügy. Az elsős bizonyítványa jól megfelelt lett.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (208)