Angela.
2010.10.19
|
|
0 0
209
|
Írok neked :-) Tanulok, mint az őrült, mert a nev. tanácsadóba még hátszéllel is csak a téli szünetben jutunk be. Minden, amit írtál, az lehetséges, jómagam a mozgásterápiában vagyok benne, de minden segítséget elfogadok, mert a gyakorlatom még hiányzik, csak a motiváció, és a tanulás van meg. Itt vagyok amúgy: http://figyelemzavar.blogspot.com/ Tanulok, és próbálom segíteni a gyereket, meg keresgélni a lehetőségeket. Az a legjobb, hogy bár egy örökkévalóságnak tűnik, de néhány hetes ez az egész ügy. Az elsős bizonyítványa jól megfelelt lett. |
Előzmény: AliceCsodaországban01 (208)
|
|