szundi22 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 199
Én is azt érzem, hogy ennek más lehet is lehet a hátterében. Mindenképp megnézném a gyerek fejlődési naplóját és megbeszélném az óvónőkkel mit csinál a gyerek, mennyire kapcsolódik be a foglalkozásokba, játékokba, mennyire lehet valami iránt az érdeklődését felkelteni, hogyan tud beilleszkedni, milyen kapcsolatrendszere van a csoporton belül. Szerintem a gyereknek nem jár a fejében a szülő egész nap, csak ha elfárad, fáj valamije, igazságtalanság éri....
Előzmény: Angela. (197)