H_G Creative Commons License 2010.10.19 0 0 198
"Ez a "majd rendbejön" felfogás nem más, mint hogy homokba dugjuk a fejünket.
(Aztán ált. iskola 3. osztályában kiborul egyszerre a bili...)"

Bizony, mert addigra (sőt, már sokkal előbb) a többi gyerek is elkönyveli, hogy csodabogárral állnak szemben, és jön a csúfolás meg a kirekesztés, önértékelési zavar, és egyre halmozódnak meg nőnek a problémák!

Előzmény: AliceCsodaországban01 (196)