H_G
2010.10.19
|
|
0 0
198
|
"Ez a "majd rendbejön" felfogás nem más, mint hogy homokba dugjuk a fejünket. (Aztán ált. iskola 3. osztályában kiborul egyszerre a bili...)" Bizony, mert addigra (sőt, már sokkal előbb) a többi gyerek is elkönyveli, hogy csodabogárral állnak szemben, és jön a csúfolás meg a kirekesztés, önértékelési zavar, és egyre halmozódnak meg nőnek a problémák! |
Előzmény: AliceCsodaországban01 (196)
|
|