kiszsiros Creative Commons License 2010.10.19 0 0 28221

Sziasztok!

 

Nemrégiben kértem segítséget tőletek a halott turbóm miatt!Nos a storyhoz hozzá jár most az is hogy kb 4-5 napja hoztam el szerelőtől az autót ahol komplett vezérlést cseréltek a kocsiban beleértve a vízpumpát is!Ez után kb 20 km megtétele után elfolyt az összes hűtő vizem!Másnap vissza vittem a szerelőhöz hogy mi történhetett és kiderült hogy kihagyott egy csavart a vízpumpából amin keresztül kinyomta a vizet egyenesen a légszűrőbe és a teljes motortérbe!Megcsinálta kezet ráztunk és elhoztam félig meddig boldogan az autot!Aztán ugy 15 km megtétele után jött az ujabb hideg zuhany!130-nál elment a turbó az autó ereje hirtelen eltűnt és a motor öndiagnosztika vissza jelző kigyulladt!Haza értem és kinyitottam a motorháztatőt és hát a vezérműszíjam(amit szintén 4 napja cseréltek)kb 1 cm-es mozgása van!OLDAL IRÁNYBA!!!Ezek a dolgok lehetnek összefüggésben egymással?Konkrétan a vízpumpa által kispriccelt víz és ez a motor hiba?Mit tegyek most?A szerelő aki csinálta 30 km-re van az autótól de így nem merem használniu sem az autót!Valakinek valami ötlet?!ELőre is köszönöm a segítséget!