geszthi Creative Commons License 1999.01.14 0 0 16
Nekem egy fo bajom van vele es nem tudom ez torvenyes-e vagy sem. Ugy vettem eszre vannak itt szakertok/belsosok.

Tehat, mint mondtak itt a hivaskodokat rogzitik (ki-kit-mikor-meddig), mert ez alapjan szamlaznak. azt nem ertem, hogy ekkor nekem miert kell extra penzt fizetnem azert, hogy teljes reszletes szamlat kapjak. Radasaul az 40 vagy mennyi hivas kilistazasara ervenyes aztan ujra fizethetsz. Ha a barmely mas helyen vasarolsz kotelesek pontos reszletes szamlat adni (kit-mikor-meddig).
Itt ez nem ervenyes? Vagy mondjuk a szupermarketekben mindenki belenyugodna, hogy kapsz egy szamlat 5000Ft es kesz. Az, hogy mennyi tejet, egyebet vettel extra penzert kinyomtatjak. Utolag ugye mar bizonyithatatlan az esetleges elszamolas.

Technikailag nem igaz, hogy rengeteg munka, mert mar kertem es annyi az egesz, hogy telefonszam/nev aztan kattintas, print. 1 perc se, de te fizess tobbszaz forintot, azert amit szerintem torveny szerint jar.

Igy ugyanis ha kis ketseged is van a szamlat illetoen akkor elobb fizess, hogy megkapd a jogos kivonatot amibol esetleg eligazodhatsz.
Uzletnek nem rossz...No persze a vilag szerencsesebb reszen ilyen fel sem merulne.

Kerem szives velemenyeteket ez ugyben (bocs ha off topic).