tamás47 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 200
Helló! Valaki segítsen.

Vettem,kb fél éve egy nagyon jó állapotu 17 éves 1.4 /C14 NZ/ Astra G-t . Eddig semmi problémám nem volt vele. Egy hete viszont azt csinálja, ha el akarok indulni vele, vagy indul, vagy nem. Ha elindul, teszi a dolgát. Egy H. maszek kicserélte az üzemanyag szűrőt, a pumpát. Azt mondta az volt a baj. Amikor elmentem a kocsiért indult. Megálltam egy üzletnél, nem indult. Visszavittem, kitalált mindent, hogy miket kell ben kicserélni. Otthagytam, elindult Utána megint nem. Behúztak az Opel szervízbe. Mindent megpróbáltak. A motordiagnosztika nem jelzett hibát. Feltettek még kölcsönbe egy új compjutert is trafót Stb. Azt mondák elmehetek érte. Odamentem. Egymás után 15 ször indult. Elhoztam Ahogy egy helyen megálltam már nem indul. Utána egyszer csak megy. Felhívtam a kocsi régi gazdáját. Azt mondta vele is megesett, kb. 4 éve. Akkor szintén ki akartak vele mindet cseréltetni, talált egy szerelőt végül, aki kicserélte a trafó alatti elektronikát. És jó lett. Mondtam az Opel műhely vezetőnek, azt mondta nem az a hiba. Nem volt valakinek köztetek ilyen problémája a kocsival. Az orvosi kezelésekre (pl. kemo) csak kölcsön autóval merek elmenni. Volt fiatalabb kocsim is, de el kellett adni a mani miatt. (tömeg közlekedésin nem utazhatok)