Aminah
2010.10.15
|
|
0 0
189
|
Nem, nem fognak. Legfeljebb beszélgetnek majd vele, hogy mit hallottak, mik nem történnek abban a kollégiumban, mire ő ártatlan szemekkel közli, hogy igen, sajnos ő is észrevette, hogy vannak ilyenek, de hogy ő.....???? Soha! Szülők elhiszik, megnyugszanak, pont. Korábban említették a névtelen levelet. Szerintem is az a jó ötlet. |
Előzmény: BCVITO (186)
|
|