Gizi010101 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 187
Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül beleszólok a dologba, de olvastam, a problémádat és talán tudnék ötletet adni..
Nem tudom, hogy mennyire vagy jóban a fiú szüleivel, de ha szoktatok csak úgy spontán beszélgetni, akkor szerintem próbáld ilyen témára terelni a beszélgetést, hogy téged is aggaszt, hogy ha a lányod olyan társaságba kerülne, akkor elcsábulna-e, illetve hogy akkor mit tennél.. szóval úgy mintha a saját belső kétségeidről beszélnél, mint kamaszokkal járó lehetséges probléma felmerülésének esélyéről.. "annyi ilyet hallani", meg "remélem sikerült megértetnem a lányommal, hogy milyen veszélyei vannak ennek"..

További jó fórumozást a társaságnak!
Előzmény: BCVITO (177)