Vanessa_ Creative Commons License 2010.10.10 0 0 1770
SZia:)

Latom, fondant gondjaid vannak. Ha jol emlekszem, mar bemasoltam valamikor ide a receptet, amit en csinaltam. Muködik, de allati maceras megcsinalni/ en tuira meg egyszer neki nem allok/, viszont finom, eredeti "cukraszdas" fondant a vegeredmeny. Nagyon fontos, hogy teljesen zsirtalan edenyben keszitsd.

Mas:

Ismeritek a Fekete rozsat? Nem vagyok nagy makparti, de ez a suti isteni! Ket nyujtott omlos lap, fött vaniliakrem, közeppen pedig omlos tesztaba tekert negy makos "beigli" szeru, tetejen csokimaz. Karacsonyra megcsinalom. Erdekessege, hogy a makhoz sutöport kellett keverni es valami eszmeletelen finom lett az összhatas. Összeallitva ugy nez ki, hogy egy kulön kisutött omlos lap, ra a fött vaniliakrem fele, arra a negy összesutött makosrud, a maradek vaniliakrem, a masodik omlos lap, majd csokimaz. Megprobalok betenni rola kepet, de ha nem sikerul, akkor a www.sutigyar.hu -n megtalaljatok a neve alapjan. Karacsonyra szerintem tökeletes es szamomra teljesen uj recept./volt/ Azon gondolkodom, hogy dioval is ki kellene probalni....
Előzmény: ZsuR (1769)