athene1111 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 45
Én már átestem ilyenen, amikor a fiam kezdte a sulit, Ő indigó. A Montessori iskolák (elég drágák) nehéz bekerülni, mivel felvételiztetik még az oviból is a diákokat...ill. ahova a fiam is járt, a Gyermekház Általános Iskola és Gimnáziumot tudnám javasolni. A Montessori több helyen van Magyarországon...a Gyermeház csak Budapesten van. Keressetek rá a googleban, most hol találhatóak. Kevesebbe kerül, s ha megállapapítják a gyerkőcről, hogy nehezen kezelhető (indigó,fény,kristály gyerek) akkor még az állam is finanszíroz...persze mást írnak be...majd, ha látjátok, hogy fejlődik...lehet sulit váltani...én is ezt tettem...4-dik osztályban...majd 7-dikből egyből felvették a Gimi 9-dik osztályába...most 11-dikes és osztályelső egy hagyományos gimben...igaz, itt a gyerekek szempontjait nézik, DE a szigor és a megkövetelt tudás mellett sokat segítenek. 4,8-ra pl csak 4-es érdemjegyet...ez nem baj...DE a jó hír: sokkal könnyebben kerülnek be a felsőoktatásba ez által :)

Sok sikert, kitartás kívánok Nektek azon a rögös úton, ami én már túl vagyok! :)

...azóta már "sajnos" szakértője lettem ennek a témának (indigó,fény,kristály) de nem is baj, mert az ezotériába ez is bele fér :)