Berbuch81 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 3076
Én kórházban szültem, (azt hittem, de jó lesz nekem ott...) FERTŐZÉST!!! kaptam. A mai napig nem vagyok odalenn rendben, a doki praktizál, még bocsánatot sem kért... Feljelentettem, és megmondták, h nem nyerhetek, mert nem történ hiba. Köszönöm!!! (A fél nagyajkamat kellett eltávolítani ahhoz, h be tudja fedni vele a fertőzött, szétnyílt gátsebet 2 hét fekvés után, addig "tárva nyitva" volt a sebem.) Másik az oxi. minden faszinak, és ellenzőnek azt kívánom, h "muszályból" kössék be neki, és élje át azokat a görcsöket. De jobbat mondok: vágják le a fitymájának a végét, és varrják vissza neki a zacsira! Élj úgy vele életed végéig!!! És nem a doki a hibás... szerintetek sem??? Ja és a kézzel tágítás!!! Tényleg fáj a szülés? Hát igen. De nem mindegy, h az oxitocintól 3x-osnak érzed, vagy a "hullámok" között el tudsz lazulni. És az sem mindegy, h "gyorsítás" címen hányan könyökölnek a hasadba, húzzák vakummal, "neadjisten" fogóval a gyermek fejét! és utána húzzák ki belőled a lepényt, és utána mossák ki a méhedet, nehogy benne szakadjon a kihúzott lepény... AKKOR??? Ha otthon tudtam volna szülni, most nem lennék egy megcsonkított ember, és nem fájna az ülés, és a házasélet sem. Akkor hogy is van ez? Nem látszik rajtam, de a lelkem romokban, (a házas-életem is) egy életre megcsonkítottak, mondhatnám MEGERŐSZAKOLTAK!!! kívánom minden kedves ellenzőnek, h lenne ilyen érzése mint nekem. Megkérdezném, utána, h akkor ezek után bemenne a KÓR-házba? Kórok házába??? Hozzám nyugodtan jöhet a kommandó, házkutatásival fognak bevinni a KÓR-házba??? Gondolkodjatok el ezen is!! És ez bárkivel megtörténhet!!! Nem hiszed? Kérdezz rá nőismerőseidnél, hogy ment neki... 5-ből 3 el sem szeretné majd mesélni, vagy letudja, h "megvolt". EZ a szomorú. A helyreállító műtétnél is "fizetnem" kellene, amit egy másik orvos barmolt szét??? Ha nem, akkor kérek egy elérhetőséget, (orvosét) hogy csinálja meg!!! INGYEN? Nos? Én nem szülök Magyarországon, nem szeretnék senkit ennek a "boszorkányüldözésnek" kitenni.... Aki a teljes sztorira kíváncsi: emailom publikus, szívesen elküldöm neki...