Zele_Vasas
2010.10.05
|
|
0 0
316
|
Jó kis meccs volt a Vasas-Ferencváros! Megérdemelten nyertünk, bár sokszor megnehezítettük a saját dolgunkat (korongvesztések a saját harmadban). Jó a bajnokság nagyon, sok az egyforma csapat. Hajrá Vasas! Nagyon jó az új mezünk egyébként! |
|