Zele_Vasas Creative Commons License 2010.10.05 0 0 316
Jó kis meccs volt a Vasas-Ferencváros! Megérdemelten nyertünk, bár sokszor megnehezítettük a saját dolgunkat (korongvesztések a saját harmadban). Jó a bajnokság nagyon, sok az egyforma csapat.

Hajrá Vasas!

Nagyon jó az új mezünk egyébként!