Schenouda Creative Commons License 2010.10.04 0 0 7272
Marhára egyszerűen: nem veszem figyelembe és nem is érdekel!

Az ilyen tudósi teóriák évről-évre változnak, nem csak ebben, hanem mindenben. Sok mindent tagadtak sokáig, végül beismerték. Az óceánok keletkezéséről, kontinensek tágulásáról meg ilyenekről szóló tanok évtizedente változnak.

Gondolod, ha a tudósok nem tudják pontosan, mikor keletkezett pld. az Antarktisz jégtakarója (ez 50 ezer és 50 millió év közt ingadozik, attól függ mikori teóriák), nem tudják hogy mi van elrejtve -itt a Földön!!!- az Amazonas dzsungeleiben, újabbnál újabb romokat jelentenek az óceánok mélyén, vagy mi van a föld alatt, vagy akár Antarktisz vagy Grönland jege alatt, úgy biztosan megfogják mondani neked mi a helyzet a Vénusszal??? Vitatkoznak bizonyos geológiai eseményeket pld. tengerek vagy hegységek keletkezése, és az egyik csak 20 ezer évet mond, a másik ezt elveti és azt mondja legalább 300 millió éves... -szóval röhejesek az ilyen bombasztikus megállapításaik, hogy 700 millió éve volt élet a Vénuszon, mikor a Földön sem oldották meg a titkok jó részét...
És a Vénuszt tőlünk átláthatatlan "köd" takarja, és az odaküldött szondáink csak pár percig "éltek"...?

Én jobban hiszek az emberiség őshagyományainak, mely arról beszél, hogy a Vénusz a a Föld testvérbolygója, tanítója volt. Onnan értelmes lények menekültek a Földre. Ez abszolút nem tudománytalan valami, hiszen az élet -szerintem valamikor nagyon régen egy meteoriteső formájában -ami egy tudományos tan jelenleg is- érhette el Naprendszerünket, és annak fogadására két alkalmas bolygó volt: a Föld és a Vénusz.
Az élet kifejlődése nagyjából hasonló úton kellett haladnia, ami elég logikus, de nyilván voltak különbségek is. Az is tudományos elmélet, hogy nem csak emlősből, hanem hüllőfélékből is kifejlődhetett volna értelmes élet, s éppen ezért gondolom, hogy a vénuszi értelmes lények valamivel változatosabbak voltak, mint a földi kollégáik...

Bernhardt Renach német geológus és William Howells amerikai antropológus szerint egy más bolygón kifejlődött intelligens lénynek többé-kevésbé hasonlónak kell lennie hozzánk (magasság, két lábon járás, kezek használhatósága, meg ilyenek). A két kutató kifejlesztette a „párhuzamos evolúció” elméletét, ami erre a megállapításra vezette őket. Én úgy hiszem, valóban igazuk lehet, mert nem hiszek a tőlünk sokkal parányibb lények, vagy sokkal óriásibb lények civilizációjában. Az eltérések sokkal nem nagyobbak, és ezt főleg a külső formára, a kezek és lábak számára értem, s természetesen nem ragaszkodom ahhoz sem, hogy feltétlenül emlősöknek kellene lenniük.

Bízom benne, hogy azok a hagyományok, melyek a Vénuszról, és az onnan ide jövő beavatókról szólnak, igazat beszélnek, és nem nekem kell a tudósok 700 millió évéhez igazítanom teóriámat, hanem nekik ahhoz, amit az emberiség hagyományai beszélnek, mert szerintem megint ők húzzák majd a rövidebbet...



Előzmény: menroting (7271)