másikegylány Creative Commons License 1999.01.18 0 0 24
(Na jól eltűntem innen, miután a hozzászólásaim is...
De rájöttem, muszáj leszek megismételni, hogy ne akadjon fenn a topic. Aki mán olvasta ugyaneztet, attúl meg bocs.)

Szóval...azér' szeretek topicot nyitni, mert egy-egy felvetett témában mindig kapok olyan hozzászólásokat, amiben egy mondattal rávilágítotok a lényegre.

(most nem a versengést akarom kihozni belőletek, de naon teccet:
ZULLUé,
("Dobozok nélkül csak egy művész alkot")
és VACSKAMATIé
("az összefüggések kombinációját kell felfogni")
Többiek, meg ne sértődjetek, mindenkinek tsók és hálafüzér.

Thor,
vicces lehet az az Atkinson. Na ja, mindenki a saját móccerét tartya egyedül üdvözítőnek. Ez mán csak így szokott lenni.

Nosferatu,
Jungot zseninek tartom...
Olvastátok az "Emlékek, álmok, gondolatok" c. önéletírását? Naon jó...Abban világossá lesz, hogy ez a kis emberke azér' tudott ilyen nagy lenni, mert mindamellett, ami tudást begyűjtött, mindig megpróbált nyitott és kutakodó maradni.
Hozzá képest Freud egyetlen elméleten keresztül látta-láttatta a dolgokat.
Ebben a könyvben (Emlékek...) Jung leírja kettejük találkozását. Mikor Freud leszállt a vonatról, onnantól tizenhét órát végigbeszélgettek, de aztán már nem tudtak megnyílni egymásnak. Nagyon érdekes.

Vekerdyt, Poppert én is csípom.
Popper Pétertől olvassátok el a "Színes Pokol"-t! Színházcsinálóknak kötelező olvasmány!!!

pudli,
az orvosi dobozolásról is volt már topicom (orv-vosok), mikoris a negyedik orvos bírta csak kitalálni, mihez is kezdjen velem, pedig icipici volt a baj. Ez a negyedik meg három darab borsavas-alkoholos vattával meggyógyított, mert odafigyelt rám. T'om, mennyi gomb van a zegésségüggyel, de hogy már egy darab vattát se lehessen elsőre kérni?!?
1ébként meg nemazér' ez a topic, merén annyira marhanagy egyéniség vagyok, de azt hiszem, jogom van tudni a már meglévő módszerekről, lehetőségekről.

remixdog,
hol lehet ilyen dráma-csoportot találni? Amióta érdekel, egy hirdetést nem látok...