Luca anyu Creative Commons License 2010.10.03 0 0 38802

Könyvtárba Luca is be va niratva, de azért kicist irányítottabban akarnékl könyvet kivenni.

A múltkori eresztésből nekünk a Hiszti mesék (Berg Judit) jöttek be. Azokat szereti Luca, már jó sokszor olvastuk is.

Egyébként direkt nem írtam, hogy nálunk mik mennek megunásig, mert kíváncsi voltam, hogy alapból ki mit ír?

 

Amik nálunk mennek/mentek:

Marék Veronika: Boribon összes (de már rég nem olvastuk, úgy tűnik, Luca is megunta, a focisra meg nem is kattantunk rá)

Csúnya kislány

Laci és az oroszlán

Kippkopp a fűben, Kippkopp a hóban (ezek még mennek) most rendeltem egy újabb Kippkoppot

Télapó és Ezüstmackó

 

Bartos Erika: APG összes (már csak 2 hiányzik-azok is hétfőn érkeznek, nem akartam ennyit venni, de Luca meg van őrülve értük, én meg az APG könyvektől amikor 100adszor olvasom őket, inkább frissítgetek a könyvállományon, könyvtárban meg nem láttam)

Bogyó és Babóca - 3 van eddig, de érkeznek újabbak, ezeket is szereti Luca, szerintem moziban is megnézzük :)

Százlábú - hát, ritkán kerül elő, annyira még nem szereti Luca

 

Vakondos mesék: 3 van belőlük A Kisvakond és a nyuszi, A Kisvakond és a mackók, A Kisvakond és az árvíz - Ezeket is imádja Luca, de a nyaralás alatti hosszú kocsiúton rákapott a Vakondos rajzfilmekre is, meg van őrülve értük.

 

Vidám mesék

Sehány éves kislány

Bilikönyv

Az óvodában - Képes szótár (ez is kedvenc)

Téli böngésző

 

3 mondókás könyv

És több olasz nyelvű mesekönyv klasszikusabb mesékkel, azokat én mesélem magyarra fordítva (3 kismalac, a 7 kecskegida, stb.)

Tanuljunk érdekes szavakat, Tanuljunk számolni 1-20-ig

Néhány leporelló van még, meg egyéb lapozók

 

Hát, kb. ezek vannak és már mindegyiket nagyon-nagyon sokszor olvastuk!

Gondoltam, hátha van még vmi 2,5-3 éveseknek nagyon beváló olvasmány. :)

 

Vonatos, autós, járműves könyvek valóban labdába sem rúghatnak Lucánál. :D Érdekes, pedig nem mi tanítottok így és mégis... És van csomó autója is, meg vonata is és mégsem... :D

 

Előzmény: stunc (38794)