Jávorfácska Creative Commons License 2010.09.28 0 0 167

Szia Msmks:)))

Szerinted az jó célhoz vezet, ha valaminek bár nem tudunk örülni, de azért keresünk, vagy találunk egy másik örömforrást, amire ha csak rágondolunk, máris nagyobb kedvet kapunk ahhoz is, aminek nem tudunk örülni?

Mutatok egy szép topikot itt az Indexen, ma indult, az előbb vettem észre, szerintem ez is egy kis valódi örömforrás lehet, nekem legalábbis:)


Örömforrás
Előzmény: msmks (166)