bmmb Creative Commons License 2010.09.28 0 0 49586

Sziasztok Lányok!

Még új vagyok ezen a fórumon. Picit beleolvastam az előzményekbe. Mi is a 4. sikertelen inszem után vagyunk, a Kaáliba járunk Budapestre. Engem a dokim  augusztusban tett fel a várólistára és januárra kaptunk időpontot az első lombikra. Kérlek, írjátok meg a tapasztalataitokat IVF ügyben... Szerencsére a párommal  minden oké, viszot nekem endometriozisom van/volt, megműtöttek, majd GNRH analóg kezelés és utána inszem, a második után terhes lettem és született egy csodás kisfiúnk, most neki szeretnénk tesót, de úgy néz ki most az inszem kevés, lehet, hogy a maradék egy szem petevezetékem mégsem átjárható. Tavaly november óta járok ismét dokikhoz, volt 2 HSG-m abból az egyik azt muatatta, hogy átjárható, a másik, hogy nem na meg egy méhtükrözésem... Mindegy is, azt gondolom, tényleg nincs értelme több kísérletezésnek, nagyon bízom az orvosomban és az IVF-ben is. Csak egyenlőre még a konzultáció előtt vagyunk és nem sok infóm van ivf ügyben. Na meg sok kérdés van bennem főleg az foglalkoztat, hogy hány embriót érdemes egyszerre visszaültettetni... Mi lesz a többivel ha sikerrel járunk egyből, na meg persze a para, hogy vajon lesz e elég beérett petesejt, egyéb ilyen és ehhez hasonló kérdéshegyek... minden választ örömmel veszek és előre köszönöm!

Előzmény: Fixor (49558)