msmks
2010.09.23
|
|
0 0
166
|
a gyakorláshoz a legjobb, ha örömtelien végezzük, kíváncsian és nyitottan arra, ami történik, elvárások nélkül. így aztán mindennek örülni tudunk, ami jön, idővel még annak is, amitől régebben tartottunk vagy féltünk. vagyis tényleg mindegy lesz, hogy mi jön, mert rajtunk nem tud kifogni! :-) ez egyébként egy hasznos hozzáállás az élethez. |
Előzmény: Jávorfácska (162)
|
|