kiri-
2010.09.19
0
0
301
"Ó jaj, Moriarty! ne bombázz már kora reggel negatív hullámokkal, kérlek... ez egy álomszép vasúti híd. Gondold ezt és akkor ott is lesz!"
:)))))
Előzmény:
meta75 (300)