Jávorfácska
2010.09.18
|
|
0 0
164
|
Szia Big4! Nem akarom bugyuta kérdésekkel hátráltatni a lengyeli topikot, ezért inkább itt kérdezlek meg: szerinted ezek a kőkörök mire valók voltak? Ezek szerint nem voltak egyedülálló létesítmények...vajon honnan rendelkeztek ehhez a szükséges tudással az akkori emberek? És hová lett az akkori tudás? J. |
|