Törölt nick Creative Commons License 2010.09.17 0 0 3013
Nem biztos, hogy ide ilik, de megosztanám egyik legjobb pisilős élményemet.
Feleségemmel a dunaparton napoztunk, már esteledett de ez olyan nyár este volt amikor még a nap magasan jár fent az égen. Napközben sok vizet iszunk a nagy meleg miatt. Így aztán mindkettőnknek pisilni kellett, fürdrni már nem akaródzott ezért elhatároztuk, hogy csak olyan térdközépig bemegyünk és ott csurgatunk eggyet mintha csak napoznánk. Ilyenkor még viszonylag sokan vannak a parton, meg akartuk őrizni a látszatot. Mikor beértünk, feleségem azonnal eleresztette magát és mondta "Én már csurizok", a női anatómiánál fogva nekik ez lényegesen egyszerübbb. Én hagyományos fürdő nadrágot hordok, ami ugye egy kicsit kordában tartja a szerszámot. Tehát még a cerkának helyezkednie kellett meg a húgycsónek is kisimulnia, hogy aztán végre elinduljon a várva várt megkönnyebbülés. Ami nem is maradt el, de én úgy keresztül huggyoztam a fürdőnadrág vékony szövetét, hogy az intimitás egy pillnat alatt szerte foszlott. Mintegy méter magasról mintha fürdőnadrág se lenne rajtam bele csobogtam a duna hűs vizébe. Ami meglehetősen nagy zajjal járt, már a környezet csendjéhez viszonyítottan. Természetesen nem hagytam már abba, hogy ki mit hallott látott ebből azt nem tudom, de mi megszakadtunk a röhögéstől, hogy milyen ügyesen lepleztük ezt a pisilést. Hát én a röhögéstől szó szerint bepisiltem.