Alpesi Vadász Creative Commons License 2010.09.16 0 0 3011
Nagyon hálás vagyok a tanácsért. A legjobbkor érkezett. Miután elolvastam indultunk ugyanis egy titkos kirándulásra. Eldöntöttük, hogy mindent megpróbálunk, amit lehet. Másnap reggeltől csak dinnyét és epret ettünk, no meg sok vizet ittunk. Meg is lett a hatása. Egy idő után szinte félóránként kellett pisilnünk. Először én kaptam egy forró erős sugarat a meredező farkamra. Nagyon jól esett! A következő felvonásban és lőttem a puncijára és kimondottan élvezte.
Ekkor jött az első szex, majd amikor ismét ránktört az inger, akkor már inni is akartam. Úgy terveztük, hogy én eléje térdelek, nyalogatom a punciját és ő szép csöndben elengedi. Ez nem jött össze, mert azt mondta, hogy ha izgatom, akkor nem tud pisilni. Ezért távolabbról - és így is percnyi várakozás után - ürített a számba. Az első slukk meglepett és nem volt épp kellemes. Kicsit szúrós íze volt. Aztán lassan megszoktam. Nagyon keveset nyeltem le, a nagyobb része visszafolyt a számból. Inkább maga az esemény izgatott, mint az íz. Ezután ő következett. Előbb a melleire engedtem, majd fokozatosan emeltem a sugarat a szájáig. Először csukva tartotta, aztán lassan kinyitotta. Igazából nagyon kevés jutott be, mert a "municióm" elfogyott. Szerinte sem a pisi íze az izgató, hanem az a lelki közelség, és felszabadultság, ami egy ilyen kapcsolatot/kísérletet is lehetővé tett. A nap végén még kölcsönösen "zuhanyoztunk" egyet, de az igazság az, hogy egy kicsit meg is csömörlöttünk, ezért eldöntöttük, hogy egy ideig nem folytatjuk. Ez az idő tegnap járt le. Másodszorra már minden természetesebb és könnyebb volt.