tivadar
2010.09.08
|
|
-1 0
82
|
Erre csak azt tudom válaszolni, h mindenkinek megvannak a saját "igazságai", és azok lehetnek akár olyan erősek, mint ahogy leírtad - mégsem fogadhatók el abszolut igazságként. Mert minden ember egy más univerzum, más életfeladatokkal, más talentumokkal és más belső meggyőződéssel. Ezért engem hiába oktatsz arról, h el kell fogadnom az igazságaidat, ez nem tud így működni. És persze én sem tudom az enyéimet ráderőltetni. Beszélgetünk - ha nem bánod - s aztán vagy tudunk egymásnak mondani valami valóban újat, vagy nem... |
Előzmény: ChonGhe (80)
|
|