ChonGhe
2010.09.07
|
|
0 0
80
|
Ezek szerint még nem voltak szíved mélyig hatoló felismeréseid. Ne csodálkozz azon, hogy a világ nem ismeri a "biztos" fogalmát, hiszen az nem evilági fogalom, hanem transzcendens. Még nem jöttél rá arra, hogy az ateizmusta közegben az igazság legfőbb kritériumának magát beállító tudományban azért kell mindent bizonyítani, mert semmi sem biztos? De ne aggódj, még 65 körül sem késő, sőt most jön el igazán, hogy feltedd magadban, hoyg ezt a szintet meg lehet haladni. Ha felteszed az az első lépés. Aki a valódi Igazsággal lép kapcsolatba, aki nem evilágból való, az olyanbizonyosságokat tapasztalhat meg, amely erősebbe, mint bármi amit eddig testi érzékeivel tapasztalt és felfogott. Van BIZTOS tudás, csak tudni kell, hogy hol keressed. Van nekem olyan meggyőződésem, amit biztosabbnak és erősebbnek érzek még annál a a tapasztalatnál, hogy én létezem. Pedig az ember azt hinné, hogy a saját maga létezése a legbiztosabb tapasztalat. |
Előzmény: tivadar (79)
|
|