Törölt nick Creative Commons License 2010.09.05 0 0 7141
"Bármiféle kategorizálás mellett gyorsan áttekinthetetlen lesz úgyis bármiféle tár, mert egyszerűen annyi anyag gyűlik fel, másrészt ezek rettentően összefüggő információk. Ezt a tulajdonságot leginkább egy wiki-vel lehet leképezni, de az meg nem adja vissza a fórumszerű gondolatmenet-rákövetkezést(ezzel nem csak nekünk van problémánk, hanem az egész webkettes iparnak), és mellesleg még több időt igényel a szerkesztése. Anyway, ha szervezel rá egy alapítványt, szívesen beállok főállásba :-Đ. (saját magam számára már gondolkodtam egy ilyen knowledgebase-en, de rettentő munka)"

Alapítvány csinálásához nem értek és pénzem sincs rá (ha nem így lenne, már rég megcsináltam volna és most a kutatóhajóm kabinjából írnám ezt a hsz-t...), de amennyiben ti szolgáltatjátok bele tematikusan és áttekinthetően, letisztultan az adatokat és tartalmat, én felvállalom a szerkesztését, webmasterséget egy ilyen wiki-szerű, tehát lexikon-katalógus jellegű prehisztorika portál létrehozásában a technikai háttérmunkát, akármekkora munka is. És tényleg tök jó név lenne hogy Virtual Alexandrian Directory.... ;)

Előzmény: Nolanus (7134)