Törölt nick Creative Commons License 2010.09.03 0 0 76
Értelmetlenség, hogy valaki kér vagy nem kér istenből.
A fagyi tudjuk hogy mi, ettünk már belőle. Mutass valakit, aki valóban tudja mi az hogy Isten, "kóstolta" és nem kér belőle...!
;)
Előzmény: Jávorfácska (75)