Jávorfácska Creative Commons License 2010.09.03 0 0 75

Akkor sem kér belőle, ha a társa azért marad ki, mert nem kér Istenből?
Ha te nem kérsz fagyit, akkor én se kérjek? Ha te nem akarsz katolikus lenni, akkor én se legyek az? Ha te esetleg nem akarsz a mennyországba jutni, akkor én se akarjak?

Ha valaki el akar jutni a mennybe, Isten esélyt ad neki, hogy a kiválasztottak közé kerüljön. Isten szerintem nem személyválogató, senkit sem rekeszt ki, csak azt, aki magát rekeszti ki.
Előzmény: Törölt nick (61)