tivadar
2010.09.03
|
|
-1 0
74
|
Jó, jó - ha te minden állítást dogmának nevezel...! Én csupán a vallások dogmáira gondoltam, ill olyan állításokra, amiken tilos vitatkozni. Erre gondolva írtam azt, hogy nehéz úgy vitázni, ha mindenki kész tényekkel akar érvelni. |
Előzmény: ChonGhe (72)
|
|