tivadar Creative Commons License 2010.09.03 -1 0 74
Jó, jó - ha te minden állítást dogmának nevezel...!

Én csupán a vallások dogmáira gondoltam, ill olyan állításokra, amiken tilos vitatkozni.
Erre gondolva írtam azt, hogy nehéz úgy vitázni, ha mindenki kész tényekkel akar érvelni.
Előzmény: ChonGhe (72)