ChonGhe Creative Commons License 2010.09.02 0 0 160
Istennel, a Jóval az ember számos alkalommal találkozik. És minden találkozásra reagál valahogy. Már az is reakció, amikor Vele találkozol és elutasítod, mondván, hoyg még hagyjál, majd később, ha már haldoklom. Ez az elutasítás bizony nem jó kezdet. Nem Te vársz, hanem Isten vár rád, amíg ad neked további esélyeket.
Előzmény: Törölt nick (159)