Törölt nick Creative Commons License 2010.09.02 0 0 159
Amennyiben nem tudok írni sem olvasni, nem jut el hozzám az ige, nincs bibliám, nem térek meg, akkor ki és mi és hogyan hozhatja tudomásomra, mutathatja meg e tudatállapotot? Vagy magától jön csak úgy spontán? Akkor viszont minek e felhajtás és sok sallang? Nem elég hátradőlni és kivárni..? ;)
Előzmény: Jávorfácska (157)