Törölt nick
2010.09.02
|
|
0 0
159
|
Amennyiben nem tudok írni sem olvasni, nem jut el hozzám az ige, nincs bibliám, nem térek meg, akkor ki és mi és hogyan hozhatja tudomásomra, mutathatja meg e tudatállapotot? Vagy magától jön csak úgy spontán? Akkor viszont minek e felhajtás és sok sallang? Nem elég hátradőlni és kivárni..? ;) |
Előzmény: Jávorfácska (157)
|
|