Törölt nick Creative Commons License 2010.09.01 0 0 61
Igen önzés akkor, ha úgy akar eljutni, hogy közben tudja, sokan nem fognak. Csak és csakis akkor nem az, ha EGYSZERRE, egyformá törekszik az illető arra, hogy ő is és mindenki más is eljusson ugyanahhoz a jóhoz ÉS NEM KÉR BELŐLE AKKOR, HA CSAK EGY TÁRSA IS KIMARAD.. Ez így csakis őszinte és önzés mentes, szeretetteli, amolyan assziszis.
Ezért torz, beteg és egy igazságos istennek kizárt hogy tetsző fogalmak az ilyenek, hogy "kiválasztott", "kegyben részesült" és hasonlók, melyek a kivételezés, a megkülönböztetés, azaz a Sátán felségterülete... Nemde?
Előzmény: Jávorfácska (60)