Jávorfácska
2010.09.01
0
0
60
Miért ne tetszene Istennek, ha egy ember a mennyországba akar jutni?
Szerinted az önzés, ha valaki el akar jutni egy jó célba, a mennyországba? Szerintem ez így önmagában nem önzés.
Előzmény:
Törölt nick (59)