Jávorfácska Creative Commons License 2010.09.01 0 0 60

Miért ne tetszene Istennek, ha egy ember a mennyországba akar jutni?

Szerinted az önzés, ha valaki el akar jutni egy jó célba, a mennyországba? Szerintem ez így önmagában nem önzés.
Előzmény: Törölt nick (59)