Jávorfácska Creative Commons License 2010.09.01 0 0 148

Szerintem nem különbözik:) A mennyország a beteljesült szeretet, amit nem csak úgy lehet elérni, hogy a tökéletesedés lépcsőit végigjárva eljutunk a beteljesült szeretetet jelentő legfelső lépcsőfokra, vagyis a mennyországba, hanem úgy is, hogy bár anélkül halunk meg, hogy eljutottunk volna a kellő szeretet-magaslatra, a feltámadásban a legfelső lépcsőfokra emel minket Isten az ő kegyelméből. Mármint én ebben hiszek:)
Előzmény: Törölt nick (137)