Jávorfácska
2010.09.01
|
|
0 0
148
|
Szerintem nem különbözik:) A mennyország a beteljesült szeretet, amit nem csak úgy lehet elérni, hogy a tökéletesedés lépcsőit végigjárva eljutunk a beteljesült szeretetet jelentő legfelső lépcsőfokra, vagyis a mennyországba, hanem úgy is, hogy bár anélkül halunk meg, hogy eljutottunk volna a kellő szeretet-magaslatra, a feltámadásban a legfelső lépcsőfokra emel minket Isten az ő kegyelméből. Mármint én ebben hiszek:) |
Előzmény: Törölt nick (137)
|
|