Jávorfácska
2010.09.01
|
|
0 0
146
|
Szia:) Igen, ez valóban így igaz. Egyetlen biztosíték az ígéret, az adott szó lehet, neked adtam, ezért soha nem kérem vissza. Ha tudjuk, hogy ez a gazda, amit megígér, meg is tartja, mondhatjuk-e, hogy teljes egészében odaadta? |
Előzmény: msmks (143)
|
|