Szilibetyár Creative Commons License 2010.08.27 0 0 3189
Sziasztok Hiawata vagyok és igen nálunk is ez volt a helyzet elösször. Annyi kivétellel hogy a Betyárom megvette a házat teletettük állatokkal gyerekekkel azt persze támogatás csak szóban volt a szüleimtől.Betyáromnak szülei arra meghaltak már és így onnan se volt támogatás sajna.Magunkra maradtunk és persze jöttek a kérdések mindenkitől hogy bírjátok és ha betegek öregek lesztek akkor milessz?Na meg hát egy ujj faluban hol se ismerős se rokon mi is lesz veletek?Ti örültek vagytok meg ilyenek és az anyázások káronkodás .Azt most meg mégis itt vagyunk élünk virulunk jön egy ujj baba család is jól van az állatok létszáma is növekszik szépen!!HÁLA AZ ÉGNEK!!!Igaz betyárom most kicsit megrogyott de nem adjuk fel a család mindösszesen 3 napot segíttet hogy a serblit kiszedtük azt kész.Betyárom is mostmá jól lesz ha szedi a gyógyszereket és végre végleg haza jöhet és ehet egy kis hazait szerintem utána ujjra kezdve lassan de biztosan belehúzunk és megmutatjuk mi is képesek vagyunk még ha az egyikünk beteg is !!ÚGYHOGY SZERINTEM HA VALAKI NEGATÍVUMOT MOND AZ ÉLETÜNKRE ÁLLATUNKRA AKKOR NŐIESSEL ELKÜLDJÜK A BÚÚÚS P....... BE!!ÉS AKI ÁLLATOT AKAR VAGY TART ANNAK ÍGY IS KELL GONDOLKOZNI HA ÉLNI AKAR !!!!UT :AKI BETEG KITARTÁS LESZ JÓBB IS !!!