Jávorfácska Creative Commons License 2010.08.24 0 0 56

Kérdés (K.) - válasz (V.) Conchitától

1968. október

K.: Úgy hallottuk, egyesek azt állítják, hogy a Figyelmezetés olyan természeti jelenség lehet, amelyet Isten arra használ fel, hogy az emberiséghez szóljon. Igaz ez?

V.: A Figyelmeztetés természetfeletti dolog lesz és tudományosan nem magyarázható.

K.: Conchita, megmagyarázná-e azt, ami elhangzott, tudniillik, hogy a Figyelmezetéskor megismerjük önmagunkat és a bűnöket, amelyeket elkövettünk?

V.: A Figyelmeztetés a világ lelkiismeretének megtisztulása lesz.

K.: Mi van azokkal az emberekkel, akik nem ismerik Krisztust? Hogyan értik meg a figyelmeztetést?

V.: Akik nem ismerik Krisztust, azt fogják hinni, hogy isteni figyelmezetés.
Előzmény: Jávorfácska (54)