Jávorfácska
2010.08.24
|
|
0 0
52
|
Örömmel látom, hogy sikerült tüzet gyújtanunk itt a klubban:) Nevezzük talán a keresők fényes lángjának. Örülök, hogy ez a topik, amely szerintem odaát a nagy fórumon nagyon sok támadásnak lenne kitéve, itt a klub védettségében az őszinte keresést szolgálhatja. Biztos mondták már neked, hívő emberek, amikor beszélgettél velük, hogy egy keresztény hívő ember igazságérzete logikai úton voltaképpen nem követhető. Mert a keresztény hívő ember igazságérzete Istentől indul, és hozzá tér vissza. Lehet, hogy olyasmiben mérjük az igazságot, ami, vagy aki számodra nem is létezik, hogyan juthatnánk szerinted akkor így közös nevezőre, ha én mindent az Isteni kegyelemmel magyarázok, te meg esetleg nem? |
Előzmény: Törölt nick (50)
|
|